O firmie

    Od 1993 roku zajmujemy się budową kominków. Właścicielem firmy jest Marek Wiśniewski. Początkowo firma zajmowała się głównie produkcją fasad stylowych z marmuru i piaskowca, a naszymi klientami były w większości firmy kominkowe. Na te potrzeby wydaliśmy autorski katalog stylowych fasad kominkowych, który jest obecnie wciąż aktualny.

   Z czasem, w miarę zapotrzebowania klientów, nasza oferta zaczęła obejmować: kominki klasyczne, kominki rustykalne, kominki nowoczesne i oczywiście kominki stylowe w których nasza firma szczególnie się specjalizuje. Powierzając ich wykonanie kamieniarzom i artystom rzeżbiarzom.

    Nasze kominki to zarówno obudowy standardowe, jak również wzory indywidualne wykonywane według indywidualnego projektu. Materiałami, jakich używamy do ich budowy są: marmury, piaskowce, granity, tynki strukturalne, stiuki, klinkier, drewno.

   Zawsze zwracamy uwagę na jakość wykonywanych usług oraz zadowolenie klientów, dlatego stale podnosimy swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach i seminariach branżowych. Staramy się także, aby nasze kominki były nie tylko ładne, ale również funkcjonalne. W tym celu (w zależności od zapotrzebowania klientów) montujemy je wykorzystując różne technologie grzewcze jak: Systemy D.G.P., Technikę wodną (opartą na wkładach z płaszczem wodnym), czy Technikę Kumulacyjną - Pieco - Kominków (grzejących głównie przez wypromieniowanie zgromadzonej w masie akumulacyjnej energii).

   Jeśli chodzi o wkłady kominkowe jesteśmy przedstawicielami sprawdzonych producentów jak: niemiecki SPARTHERM, norweski DOVRE, czeski ROMOTOP, włoski EDILKAMIN, czy polskie KRATKI.PL, UNICO, ARYSTO.

Projekt:
Po zapoznaniu się z warunkami technicznymi oraz potrzebami Klienta sporządzane są wstępne szkice, z których Klient wybiera projekt najbardziej mu odpowiadający.Na tej podstawie powstaje gotowy projekt.

Wykonanie:
Do wykonania naszych kominków używamy wyłącznie materiałów najwyższej jakości. Zarówno jeśli chodzi o budowę kominka, jak i montaż. Dokładność i fachowość wykonania zapewnia doświadczona i wykwalifikowana kadra.

Bezpieczeństwo:
Oczywiście wszystko jest ściśle oparte na wymaganiach technicznych, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa i obowiązujących przepisów.(zdjęcie)

   Od dwóch lat działa nasz salon firmowy, do odwiedzenia ktorego serdecznie Państwa zapraszamy. Mogą tam Państwo obejżeć na żywo nasze kominkowe aranżacje. Tam również można zawsze liczyć na fachową poradę, w tak waznej sprawie jaką jest zakup kominka. 

http://www.elektryk-starachowice.pl

 http://www.milatronik.pl